sobota, 31 marca 2012

Dziękować Wam chcę:)

Dziewczyny dziękuję Wam za wszystkie miłe słowa, które skierowałyście do mnie pod poprzednim postem. Bardzo Was przepraszam za ten chwilowy spadek formy. Bardzo podbudowały mnie Wasze słowa i zmotywowały do działania. O zawieszaniu bloga myślałam przelotnie i bardzo szybko tę myśl porzuciłam, nie chciałabym pozbywać się czegoś, co sprawia mi dużo frajdy i radości. Ten kawałek internetowej przestrzeni bardzo dużo mi daje, dzięki niemu poznałam wiele interesujących i wartościowych postaci.
Za wszystkie rady serdecznie Wam dziękuję i oczywiście czekam na więcej: co ulepszyć? co poprawić? A może jest coś, o czym chciałybyście bym napisała? Czego powinno być więcej? Chętnie poczytam Wasze opinie i porady.

Zestaw na dziś beżowo-pastelowy, bardzo delikatny jak dla mnie, wiec wzbogaciłam go chociaż o karmelowe dodatki. Z nowości pojawia się jasnomorelowy top z Cubusa.

top, marynarka- cubus
spodnie new yorker
buty, torba- nn

piątek, 30 marca 2012

szaro-bury zwyklak

Kolejny zwyklak na co dzień. Dobrze wiecie, że żadna ze mnie fashonistka, że lubię wygodę i nieskomplikowane zestawy. Zastanawiałam się nawet, czy nie zawiesić bloga, bo w końcu do inspiracyjnych to on nie należy, wieje nudą, zdjęcia raczej kiepskie, a i zdolnościami literackimi nie grzeszę, by umilać Wam czas krótkimi acz treściwymi przemyśleniami. Jednak wychodzę z założenia, że dla każdego jest miejsce w sieci, a jeśli kogoś nudzę, to może po prostu nie zaglądać, a nie raczyć mnie komentarzami, że się nie nadaję (ot taka dygresja). Choć dziewczyny drogie- krytykę bardzo cenię i chętnie wysłuchuję, ale lubię, gdy podana jest w kulturalnej formie, najlepiej okraszona dodatkowymi radami:).

No nic, na dzisiaj tyle, komputer mi odmawia posłuszeństwa i nie wiedzieć jak i czemu, w czasie zgrywania zdjęć z karty pamięci, część z nich uległa zniszczeniu i widzę tylko napis 'podgląd niedostępny', została mi więc tylko garstka, którą prezentuję.


marynarka, torba, buty, komin- szafa.pl
spodnie, płaszcz- stradivarius
top- new yorker
naszyjnik- nn

poniedziałek, 26 marca 2012

błyskawiczny wpis

Zmęczona jestem strasznie, zmiana czasu, mimo siedzenia w domu, daje mi się we znaki.  Myślałam, że chociaż zdjęciami Was uraczę, ale po 3 pstryknięciach migawki, padła bateria. Pokazuję Wam więc całe 3 sztuki, które udało się zrobić.
Dalszy ciąg z dominującą miętą. Dziś zupełnie na sportowo, do pasiaka i traperów.
pasiak- f&f
spodnie- stradivarius
buty- f&f
torba, komin- nn
kurtka- biedronka

niedziela, 25 marca 2012

niedzielny spacerniak

Miałam wrzucić trochę swoich przemyśleń, ale jak przeczytałam te moje wywody, to aż sama zapłakałam nad poziomem mojej polszczyzny. Tworzenie zdań wielokrotnie złożonych okazuje się dla mnie czasem zadaniem nie do pokonania, a całe moje głębokie przesłanie brzmiało jak wywód średnio dojrzałej emocjonalnie dziesięciolatki. Co ja poradzę, że to całki i równania różniczkowe są dla mnie proste, a sklecenie prostej wypowiedzi to zadanie trudne do wykonania.
W sumie, to, między innymi, dlatego założyłam bloga- by się doszkalać, by zwiększyć lotność pisania, by się w pełni w tych moich cyferkach nie zatracić.
Ale dziś nie męczę już siebie i Was i pozostawię tylko krótki opis zestawu. Jak widać postawiłam na miętę. Zestaw prezentuję z dwoma parami butów- jazzówki przydały się na spacer, a szpilki założyłam na wyjście do kawiarni. Marynarka to zeszłoroczny łup z sh. I jeszcze tylko dwa słowa o torebce: skusiła mnie wczoraj swoją pastelową barwą i kompaktowym kształtem, w domu jednak wiedziona wyrzutami sumienia wystawiłam ją na sprzedaż, ale ostatecznie postanowiłam, że zostawię ją w mojej szafie:).spodnie- stradivariuss
koszula- zara
marynarka- sh
jazzówki, szpilki, torba, komin- nn

piątek, 23 marca 2012

Wahałam się, czy pokazywać Wam dzisiejszy zestaw, ale dawno nic nie dodawałam, więc ostatecznie zestaw umieszczam, by poddać się surowej krytyce. Nie jest ani trendy, ani elegancki, ale skoro wyszłam tak na ulicę, to i Wam się mogę pokazać. Nadal jestem przeziębiona, więc strojenie się mi nie w głowie, a na spacer z dzieckiem w tak ładną pogodę wyjść trzeba. Samopoczucie nadal pod psem, co widać po moich minach, nie wiem, czy to wiosenne przesilenie, czy zwykłe obniżenie nastroju typowe dla przeziębienia, a może skutek chronicznego niewyspania. Sama nie wiem, ale staram się, mimo wszystko, wykrzesać z siebie dawkę optymizmu, bo w końcu powodów do radości mam naprawdę wiele, w tym jeden najważniejszy o imieniu Wojciech:).

żakiet- h&m od Magdy:)
spodnie- nn
top- NY
buty- f&f
spodnie, komin- nn

wtorek, 20 marca 2012

dzień jak co dzień

Dziś niestety znowu gorsza jakość zdjęć. Nie miałam fotografa, a niestety w moim kochanym Nikonie samowyzwalacza jeszcze nie ogarnęłam. Zmusiła mnie więc sytuacja do powrotu do typowej 'małpy', która zdjęcia robi (jak widać) średnie.
Zdecydowanie gorszy też mój humor, Wojtek daje mi się mocno we znaki, jest przeziębiony, więc przechodzimy mały kryzys. Nie wiem, jak mu pomóc, serce mi się kraje, jak płacze, jak jest mu źle...ale nikt nie mówił, że macierzyństwo jest łatwe. Ale nie będę Wam głowy zawracać swoimi troskami, bo myślę, że to tylko chwilowy dołek.
A zestaw oczywiście skomplikowaniem nie grzeszy, musiało być wygodnie i w miarę ciepło (bo i mnie przeziębienie dopadło). Z czeluści mojej szafy wygrzebałam parkę, która parę lat nie widziała światła dziennego, a jakoś idealnie mi dzisiaj podpasowała. Wybaczcie brak torebki, ale na spacery z Młodym rzadko ją ze sobą zabieram.sweter oversize- kappahl
leginsy- all
buty- szafa.pl
parka- vila
komin- szafa.pl

niedziela, 18 marca 2012

Pozytywny dzień

Dzisiaj taki pozytywny dzień, aż uśmiech sam ciśnie się na usta. Piękne słońce, rodzinny spacer i choć chwilowy brak trosk. Tak by mogło być zawsze. Skoro wszystko wkoło takie optymistyczne, to i strój musiał napawać humorem. Postawiłam na pomarańczowe rurki i to pod nie komponowałam resztę stroju. Biała koszula to element garderoby, który sprawdza się właściwie do każdego zestawu, a skórzana marynarka to już niezastąpiony ciuch w mojej przepastnej szafie. Buty i torba z wczorajszego zestawu, a aby jakoś połączyć je z dzisiejszym setem, wyszperałam pomarańczowo turkusowy szalik.


spodnie- szafa.pl
koszula, marynarka- sh
buty, torba, szalik- nn